THALIA

Grid View:
-25%
Quickview

Thalia Doğal Cilt Beyazlatma Sabunu 150 Gram

(0)
Siparişler (2)
14,99₺ 19,99₺

Thalia Natural Beauty Cilt Beyazlatma Sabunu ile daha beyaz bir cilt!Ürün bilgileri:Thalia Natural Beauty Cilt Beyazlatma Sabunu, cilt tonunuzu dengeleyerek cildinizin sağlıklı bir biçimde aydınlanması için özel olarak formülize edildi. Bu sabun, içeriğindeki özel bitki karışımı sayesinde cildinizdeki aşırı renk değişimlerinin önüne geçer, cildiniz..

-25%
Quickview

Thalia Doğal Coenzym Q10 Sabun 150 gr

(0)
Siparişler (4)
14,99₺ 19,99₺

Ürün Bilgileri :Thalia Doğal Coenzym Q10 Sabun içeriğindeki Koenzim Q10 sayesinde kırışıklarla cildin derinliklerinde savaşır ve cildin doğal Q10 seviyesini arttırır. Çevresel faktörler, UVA ışını ve stresin yol açtığı serbest radikallere karşı cildin savunma mekanizmasını harekete geçirir ve cilde yenilenmesi için gerekli olan enerjiyi sağlar.Üzüm..

-25%
Quickview

Thalia Doğal Gül Özlü Sabun 150 gr

(0)
Siparişler (0)
14,99₺ 19,99₺

Ürün Bilgileri :Thalia Doğal Gül Özlü Sabun içeriğindeki gül özleri ve gül suyu ile yüzünüzde de rahatlıkla kullanabileceğiniz hoş kokulu bir cilt sabunudur.Sıkılaştırıcı ve tonik etkisi ile makyajın cilt üzerindeki yıpratıcı etkileri gidermenize yardımcı olur. Bu sayede hassas olan cildinizin nem dengesinin korunmasına olanak tanır.Özel parfümü ve..

-25%
Quickview

Thalia Doğal Keçi Sütü Özlü Sabun 150 Gram

(0)
Siparişler (6)
14,99₺ 19,99₺

Thalia Natural Beauty Keçi Sütü Sabunu ile cildinizde eşsiz bir peeling etkisi yaratabilirsiniz.Ürün bilgileri:Anne sütüne en yakın sütün keçi sütü olduğunu biliyor muydunuz? Protein ve vitamin açısından böylesine değerli bir sütün sabunu da o kadar değerli şüphesiz ki! Keçi sütünün cilde yararları da hiç azımsanacak gibi değil; cildi temizliyor ve..

-25%
Quickview

Thalia Doğal Kil Özlü Sabun 150 Gram

(0)
Siparişler (2)
14,99₺ 19,99₺

Ürün Bilgileri :Thalia Doğal Kil Özlü Sabun içerdiği özler sayesinde cilt bakımından çok yönlü bir sabundur.Derin bir temizleyici olup kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. Cildi besler, sağlıklı bir görünüm kazandırır. Özellikle siyah noktaların giderilmesinde etkilidir.Teknik Detaylar :Hayvansal yağ içermez, kostik ve paraben içermez.Ürün Ku..

1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor